"Żubry w zachodzącym słońcu" Michał Kość

Cena brutto: 5800,00

Opis zdjęcia:

Technika:

Wymiary: 80 x 200 cm, czarna aluminiowa rama

Data powstania: 2016

Sygnowanie: Podpis i pieczątka autora wraz z kolejnym numerem wydruku w serii. W przypadku niniejszej pracy: nr 1 z docelowych 3.

Wydruk barwny, zabezpieczony folią przed promieniami UV.

Praca oprawiona w aluminiową, czarną ramę.

Olej na płótnie 93 x 62 cm

Akryl na płótnie 80x100cm

Wymiary: 41x 32x10 cm.

Akryl na płótnie 80 x100 cm

Akryl na płótnie 50 x 50 cm

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

Pastel, węgiel na papierze 90x60cm

Cena: 2 200,00zł

6000,00

Akryl/olej na płótnie 100 x 110 cm

sprzedany