55. "HORSE" Michał Wysocki

Rzeźba wys. 36, szer. 50 [cm]

Brąz patynowany, podstawa czarny granit; sygn. M WYS / 4/8 / 2020

Rok powstania: 2020

Cena wywoławcza: 9 000zł

Michał Wysocki (ur. 1985r.) – rzeźbiarz, syn Stanisława Wysockiego. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, dyplom w 2009r.  w pracowni prof. Leona Podsiadłego. Do najważniejszych realizacji artysty należą: pomnik Josepha von Eichendorffa i Heinricha Goepperta we Wrocławiu oraz pomniki Jana Pawła II we Wrocławiu i Gdańsku. Laureat wielu konkursów rzeźbiarskich.

Akryl na płótnie 80x100cm

Wymiary: 41x 32x10 cm.

Akryl na płótnie 80 x100 cm

Akryl na płótnie 50 x 50 cm

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

Pastel, węgiel na papierze 90x60cm

Cena: 2 200,00zł

Akryl na płótnie 60 x 80cm

15000,00

 Rzeźba, Brąz wys. 79 cm