9. "Bez tytułu" Anna Halarewicz

akwarela/papier, 29 x 19 cm

rok powstania: 2016

cena wywoławcza: 1 200 zł

Anna Halarewicz jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, kierunek Grafika. Zajmuje się przede wszystkim malarstwem. Prowadzi warsztaty rysunku modowego. Mieszka i pracuje w Warszawie. Istotnymi elementami jej twórczości jest moda i jej wpływ na człowieka. Miała kilka wystaw indywidualnych, jej prace były publikowane w wielu magazynach modowych, m.in. Twój Styl, Elle, Harper’s Bazaar, Glamour, InStyle, Viva!Moda, Elle, Newsweek, Magazyn OOB

Akryl na płótnie 80x100cm

Wymiary: 41x 32x10 cm.

Akryl na płótnie 80 x100 cm

Akryl na płótnie 50 x 50 cm

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

Pastel, węgiel na papierze 90x60cm

Cena: 2 200,00zł

Akryl na płótnie 60 x 80cm

15000,00

 Rzeźba, Brąz wys. 79 cm