"Ulica Spółdzielcza w Białymstoku" Adam Ślefarski

Cena brutto: 500,00

Opis obrazu:

O autorze: Stosuje różne techniki malarskie: olej, akryl, akwarela, pastel i ołówek. Najbardziej znany jest z uroczych drobiazgów białostockich, ale dumny jest również z portretów i abstrakcji. Dzięki wieloletniemu
doświadczeniu, zamierzone dzieło jest w jego przypadku, świadomym wyborem konwencji, stylu, techniki i tematu.

wymiary: 30 x 20 cm

data powstania: 2020

technika: akwarela, praca oprawiona w ramki.

10000,00

90 x 116 cm

1450,00

80 x 70 cm

7150,00

120 x 100 cm

3400,00

70 x 100 cm

90 x 90 cm

3100,00

110 x 110 cm

55cm x 16cm x 22cm