"Wena II" Alicja Szkil

Cena brutto: 3600,00

Opis obrazu

Technika

Tytuł pracy: Wena II

Rok powstania pracy: 2020

Wymiary: 80 x 80 cm.

sygnowanie: podpis w prawym dolnym rogu oraz opis z tyłu obrazu

Cena: 3600 zł

Praca wystawiana w ramach wystawy: „Prima Vena” w Galerii Sztuki Marchand w Białymstoku, 2020 rok, ekspozycja jako dyptyk „Wena” („Wena I” i „Wena II”).

A także w ramach wystawy : „Zamiast” e-wystawa Grupy „Tworzywo 96”, Lublin 2020 rok.

Obrazy „Wena I” i „Wena II” zakupione jako dyptyk jednocześnie: - CENA 5900 ZŁ

Akryl/olej na płótnie

10000,00

90 x 116 cm

1450,00

80 x 70 cm

7150,00

120 x 100 cm

3400,00

70 x 100 cm

90 x 90 cm

3100,00

110 x 110 cm

55cm x 16cm x 22cm