"HVITSERKUR" Krzysztof Koniczek

Opis obrazu:

Technika:

Data powstania: 2020

Wymiary: 100x100 cm

Cena: Zapytanie o cenę mailowe

olej, akryl na płótnie

Miejsce sygnowania: przodu podpis prawy, dolny róg, opis z tyłu obrazu

10000,00

90 x 116 cm

1450,00

80 x 70 cm

7150,00

120 x 100 cm

3400,00

70 x 100 cm

90 x 90 cm

3100,00

110 x 110 cm

55cm x 16cm x 22cm