"Okiem wyobraźni" Alicja Szkil

Opis obrazu

Technika

Tytuł pracy: Okiem wyobraźni

Rok powstania pracy: 2019

Wymiary: 80 x 80 cm.

Miejsce i sposób sygnowania: podpis w lewym dolnym rogu oraz opis z tyłu obrazu.

Praca wystawiana w ramach wystawy: „Relacje Subtraktywne” w Galerii Sztuki Marchand w Białymstoku w 2019 roku.

Akryl/olej na płótnie

10000,00

90 x 116 cm

1450,00

80 x 70 cm

7150,00

120 x 100 cm

3400,00

70 x 100 cm

90 x 90 cm

3100,00

110 x 110 cm

55cm x 16cm x 22cm