Plener Białowieski 2025

  • Widok:

Olej na płótnie 80 x 80 cm

4400,00

Akryl na płótnie 60 x 80 cm

Olej na płótnie 80 x 100 cm

Rama

10000,00

Akryl na płótnie 80 x 100 cm

13500,00

Akryl na płótnie 90 x 120 cm

5000,00

Akryl na płótnie 60 x 80 cm

4400,00

Akryl na płótnie 80 x 60 cm

Akryl/olej 80 x 80 cm

1000,00

Akwarela 30 x 45 cm

13000,00

Olej na płótnie 100 x 100 cm