Opis obrazu:
Technika:
wymiary: 80 x 80 cm
data powstania: 2010 rok
sygnowanie: z przodu podpis na dole z prawej strony
Dowiedz się więcej o dziele |  |
Opis obrazu:
Technika:
wymiary: 80 x 80 cm
data powstania: 2010 rok
Wymiary: 41x 32x10 cm.
Sprzedana
Akryl/olej na płótnie 100 x 110 cm
sprzedany