"Tęsknota za morzem 2" Krzysztof Koniczek

Cena brutto: 2800,00

opis obrazu:

technika:

wymiary: 40 x 40 cm

data powstania: 2020 rok

sygnowanie: z przodu podpis z dołu po prawej stronie.

akryl na płótnie w ramach

Olej na płótnie 93 x 62 cm

Akryl na płótnie 80x100cm

Wymiary: 41x 32x10 cm.

Akryl na płótnie 80 x100 cm

Akryl na płótnie 50 x 50 cm

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

Pastel, węgiel na papierze 90x60cm

Cena: 2 200,00zł

6000,00

Akryl/olej na płótnie 100 x 110 cm

sprzedany