"Wasal Łotra" Jerzy Grygorczuk

Cena brutto: 3550,00

opis rzeźby:

wymiary: wys. 40 cm x szer. 50 cm x gł 25 cm

data powstania: 2005

sygnowanie: przód i tył na podstawie

technika:

metal, kamień tworzywo polichromowane

Olej na płótnie 93 x 62 cm

Akryl na płótnie 80x100cm

Wymiary: 41x 32x10 cm.

Akryl na płótnie 80 x100 cm

Akryl na płótnie 50 x 50 cm

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

Pastel, węgiel na papierze 90x60cm

Cena: 2 200,00zł

6000,00

Akryl/olej na płótnie 100 x 110 cm

sprzedany