"Bojar Papuga" Jerzy Grygorczuk

Cena brutto: 5700,00

opis rzeźby:

wymiary: wys. 55 cm x szer. 16 cm x gł. 22 cm

data powstania: 2007

sygnowane: przód i tył na podstawie

technika: metal, srebro, kamień, tworzywo polichromowane

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

2150,00

Akryl na płótnie, 100 x 80 cm

Akryl na płótnie, 90 x 90 cm

Akryl na płótnie; 110 x 70cm

8000,00

Akryl na płótnie, 120x110cm

55cm x 16cm x 22cm

26500,00

Olej na płótnie, 120 x 120 cm

3500,00

Akryl na płótnie: 80 x 100 cm