"Upał" Iwona Ostrowska

Cena brutto: 7150,00

Opis obrazu:

Technika:

tytuł angielski: Heat

wymiary: 120 x 100 cm

rok powstania: 2018

sygnowanie: podpis dół z prawej strony, z tyłu opis

Olej na płótnie

10000,00

90 x 116 cm

1450,00

80 x 70 cm

7150,00

120 x 100 cm

100 x 150 cm

3400,00

70 x 100 cm

90 x 90 cm

3100,00

110 x 110 cm