"Wena I" Alicja Szkil

Cena brutto: 3600,00

Opis obrazu

Technika

Tytuł pracy: Wena I

Rok powstania: 2020

Wymiary (wysokość x szerokość) 80 x 80 cm.

Miejsce i sposób sygnowania: podpis w prawym dolnym rogu oraz opis z tyłu obrazu

Cena 3600 zł

Praca wystawiana w ramach wystawy: „Prima Vena” w Galerii Sztuki Marchand w Białymstoku, 2020 rok, ekspozycja jako dyptyk „Wena” („Wena I” i „Wena II”).

A także w ramach wystawy : „Zamiast” e-wystawa Grupy „Tworzywo 96”, Lublin 2020 rok.

Akryl/olej na płótnie

Akryl na płótnie 80x100cm

Wymiary: 41x 32x10 cm.

Akryl na płótnie 50 x 50 cm

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

Akryl na płótnie 60 x 80cm

2500,00

Olej na płótnie 90 x 70cm

15000,00

 Rzeźba, Brąz wys. 79 cm

Akryl na płótnie 80 x100 cm