"Wena I" Alicja Szkil

Cena brutto: 3600,00

Opis obrazu

Technika

Tytuł pracy: Wena I

Rok powstania: 2020

Wymiary (wysokość x szerokość) 80 x 80 cm.

Miejsce i sposób sygnowania: podpis w prawym dolnym rogu oraz opis z tyłu obrazu

Cena 3600 zł

Praca wystawiana w ramach wystawy: „Prima Vena” w Galerii Sztuki Marchand w Białymstoku, 2020 rok, ekspozycja jako dyptyk „Wena” („Wena I” i „Wena II”).

A także w ramach wystawy : „Zamiast” e-wystawa Grupy „Tworzywo 96”, Lublin 2020 rok.

Akryl/olej na płótnie

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

2150,00

Akryl na płótnie, 100 x 80 cm

Akryl na płótnie, 90 x 90 cm

Akryl na płótnie; 110 x 70cm

8000,00

Akryl na płótnie, 120x110cm

55cm x 16cm x 22cm

26500,00

Olej na płótnie, 120 x 120 cm

3500,00

Akryl na płótnie: 80 x 100 cm