"DMUCHAWCE" Aneta Olszewska-Kołodziejska

Cena brutto: 2500,00

Akryl na płótnie 100 x 70 cm

Rok powstania: 2022

O autorce: Mieszka i tworzy w Siemiatyczach. Absolwentka Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży gdzie uzyskała z wyróżnieniem tytuł Plastyka o specjalności: grafika warsztatowa. Ukończyła Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na Wydziale Artystycznym, kierunek Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, specjalizacja: Konserwacja i Restauracja Malarstwa i Rzeźby Polichromowanej. Ulubioną tematyką którą od dłuższego czasu pogłębia jest pejzaż miejski oraz pejzaż natury. Jej prace wyróżniają się wykorzystaniem bogatej kolorystyki przy użyciu rozrzuconych plam barwnych które kształtują wewnętrzne światło w obrazie, wyznaczają kompozycję i swego rodzaju rytm. Artystka chce pokazać inne spojrzenie na świat - trochę magiczny, abstrakcyjny, w nie do końca dosłowny sposób.

Akryl na płótnie 80x100cm

Wymiary: 41x 32x10 cm.

Akryl na płótnie 80 x100 cm

Akryl na płótnie 50 x 50 cm

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

Pastel, węgiel na papierze 90x60cm

Cena: 2 200,00zł

Akryl na płótnie 60 x 80cm

15000,00

 Rzeźba, Brąz wys. 79 cm