"orbi" Andrzej Muszyński

Cena brutto: 15000,00

Białoryt 70 x 250 cm

Rok powstania: 2017

Cena sprzedaży: 15 000,00 zł

Białoryty:

Cykl obrazów zrealizowanych przez Andrzeja Muszyńskiego w latach 2017-2020, na podobraziach o proweniencji architektonicznej i wadze - 0,5 worka zaprawy na 1m2, wykonanych narzędziami wszelkimi: od pędzla po siekierę. Technika autorska, łączy cechy płaskorzeźby i malarstwa.

Olej na płótnie 93 x 62 cm

Akryl na płótnie 80x100cm

Wymiary: 41x 32x10 cm.

Akryl na płótnie 80 x100 cm

Akryl na płótnie 50 x 50 cm

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

Pastel, węgiel na papierze 90x60cm

Cena: 2 200,00zł

6000,00

Akryl/olej na płótnie 100 x 110 cm

sprzedany