Opis obrazu:
Technika:
wymiary: 120 x 100 cm
data powstania: 2021
sygnowanie: podpis na dole po prawej stronie, z tyłu opis obrazu
olej na płótnie
Dowiedz się więcej o dziele |
Opis obrazu:
Technika:
wymiary: 120 x 100 cm
data powstania: 2021
olej na płótnie
Wymiary: 41x 32x10 cm.