"Portret 2" Iwona Ostrowska

Cena brutto: 7150,00

Opis obrazu:

Technika:

wymiary: 130 x 100 cm

rok powstania: 2021

sygnowanie: podpis na dole po prawej stronie, opis z tyłu obrazu.

Olej na płótnie

10000,00

90 x 116 cm

1450,00

80 x 70 cm

7150,00

120 x 100 cm

3400,00

70 x 100 cm

90 x 90 cm

3100,00

110 x 110 cm

55cm x 16cm x 22cm