"Drohiczyn-1" Krzysztof Chyży

Cena brutto: 500,00

Opis obrazu

Technika

Rok powstania pracy: 2019

Wymiary: 14 x 29 cm

Miejsce i sposób sygnowania: (przód) na dole pod pracą (poziomo) - Drohiczyn 2019 Krzysztof Chyży,

Praca oprawiona w drewniane ramki + szkło, 42 x 52 cm

Cena: zapytanie na maila

Akwarela na papierze

10000,00

90 x 116 cm

1450,00

80 x 70 cm

7150,00

120 x 100 cm

3400,00

70 x 100 cm

90 x 90 cm

3100,00

110 x 110 cm

55cm x 16cm x 22cm