"Żubr w kontrze" Michał Kość

Cena brutto: 3400,00

Opis zdjęcia:

Technika:

Wymiary: 70 x 100 cm

Data powstania: 2015

Sygnowanie: Podpis i pieczęć autora wraz z kolejnym numerem wydruku w serii. Niniejsza praca nosi numer 1 z docelowego nakładu 10 sztuk.

Wydruk barwny, zabezpieczony folią przed promieniami UV.

Praca oprawiona w aluminiową, czarną ramę.

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

2150,00

Akryl na płótnie, 100 x 80 cm

Akryl na płótnie, 90 x 90 cm

Akryl na płótnie; 110 x 70cm

8000,00

Akryl na płótnie, 120x110cm

55cm x 16cm x 22cm

26500,00

Olej na płótnie, 120 x 120 cm

3500,00

Akryl na płótnie: 80 x 100 cm