"Mroźny poranek z żubrami" Michał Kość

Cena brutto: 3400,00

Opis zdjęcia:

Technika:

wymiary: 70 x 100 cm

rok powstania: 2017

sygnowanie: Podpis i pieczątka autora wraz z kolejnym numerem wydruku. Niniejsza praca nosi numer: 1 z docelowego nakładu 10 sztuk.

Wydruk barwny zabezpieczony folią przed promieniami UV.

Praca oprawiona w aluminiową, czarną ramę.

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

2150,00

Akryl na płótnie, 100 x 80 cm

Akryl na płótnie, 90 x 90 cm

Akryl na płótnie; 110 x 70cm

8000,00

Akryl na płótnie, 120x110cm

55cm x 16cm x 22cm

26500,00

Olej na płótnie, 120 x 120 cm

3500,00

Akryl na płótnie: 80 x 100 cm