"Energia czerwona" Krzysztof Koniczek

Cena brutto: 6000,00

Opis obrazu

Technika

Data powstania: 2015

Wymiary: 100 x 80 cm

sygnowanie:

akryl, technika własna na płótnie

Miejsce sygnowania: przodu podpis prawy dolny róg, opis z tyłu obrazu

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

2150,00

Akryl na płótnie, 100 x 80 cm

Akryl na płótnie, 90 x 90 cm

Akryl na płótnie; 110 x 70cm

8000,00

Akryl na płótnie, 120x110cm

55cm x 16cm x 22cm

26500,00

Olej na płótnie, 120 x 120 cm

3500,00

Akryl na płótnie: 80 x 100 cm