Opis obrazu:
Technika:
tytuł angielski: Heat
wymiary: 120 x 100 cm
rok powstania: 2018
sygnowanie: podpis dół z prawej strony, z tyłu opis
Olej na płótnie
Dowiedz się więcej o dziele |
Opis obrazu:
Technika:
tytuł angielski: Heat
wymiary: 120 x 100 cm
rok powstania: 2018
Olej na płótnie
Wymiary: 41x 32x10 cm.