"Mobilna machina destylująca" Grzegorz Radziewicz

Cena brutto: 6500,00

Opis obrazu

Technika

Wymiary: 80 x 100 cm

data powstania: 2020
sygnowanie: podpis dolny lewy róg

akryl, ołówek, kredka na płótnie

praca oprawiona w drewnianą elegancką ramę

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

2150,00

Akryl na płótnie, 100 x 80 cm

Akryl na płótnie, 90 x 90 cm

Akryl na płótnie; 110 x 70cm

8000,00

Akryl na płótnie, 120x110cm

55cm x 16cm x 22cm

26500,00

Olej na płótnie, 120 x 120 cm

3500,00

Akryl na płótnie: 80 x 100 cm