"Odwagi" Daria Ostrowska

Cena brutto: 1450,00

Opis obrazu

Technika

Wymiary: 80x70 cm
Miejsce sygnowania: przód lewy dolny róg
technika: akryl na płótnie

O autorce: Urodzona w Lidzbarku Warmińskim,
mieszka i tworzy w Choroszczy k. Białegostoku.
Ukończyła Liceum Plastyczne w Olsztynie, na kierunku
ceramiki artystycznej oraz Instytut Sztuk Pięknych
UWM – dyplom z malarstwa. Uczestniczyła
w wystawach zbiorowych w Polsce i za granicą. Jest
również autorką wystaw indywidualnych, prezentowanych m.in. w Grodnie na Białorusi, w Warszawie, w Białymstoku, w Choroszczy. Jej prace inspirowane są ikonami, świętym obrazami i sztuką antyczną, ale także wspomnieniami, baśniami, snami czy sztuką ludową.

Olej na płótnie, 90 x 116 cm

2150,00

Akryl na płótnie, 100 x 80 cm

Akryl na płótnie, 90 x 90 cm

Akryl na płótnie; 110 x 70cm

8000,00

Akryl na płótnie, 120x110cm

55cm x 16cm x 22cm

26500,00

Olej na płótnie, 120 x 120 cm

3500,00

Akryl na płótnie: 80 x 100 cm